AKGÜN “Bahara Merhaba” Partisi Yazılım Sektörünün Önde Gelen İsimlerini Buluşturdu…
Yayınlanma Tarihi: 16.04.2015 | Son Güncellenme Tarihi: 16.04.2015

Bilgiyi ve teknolojiyi insan yaşamının parçası olarak gören AKGÜN, Ankara lokasyondaki şirketinde düzenlenen etkinlikle “Bahara Merhaba” dedi.

Türkiye’nin ilk Hastane Yazılımı Üreten Firması olma unvanına sahip AKGÜN, 29 yıllık başarısını AKGÜN personeli ve yazılım sektörünün önde gelen isimleriyle kutladı. Ev sahipliğini AKGÜN Yönetim Kurulu Başkanı Temel Akgün’ün üstlendiği partiye çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Davetliler, Ankara’nın en seçkin plazası arasında gösterilen Akgün Plaza açık alanında güneşli havanın tadını çıkararak keyifli vakit geçirdiler. AKGÜN Plaza bahçesinde konumlanan mangal üstü etler ve özenle hazırlanmış bol çeşit menüsüyle AKGÜN konukları ismine yakışır biçimde ağırlandı. ‘’Bahara Merhaba” partisinin görkemli atmosferi, birbirinden güzel şarkılar ve eşsiz lezzetleri ile konukları büyüledi.

AKGÜN Yönetim Kurulu Başkanı Temel Akgün, coşku dolu etkinliğe katılan konuklar ile birebir ilgilendi. Klasik Müzik eşliğinde gerçekleşen “Hoşgeldin Bahar” etkinliğine katılan davetliler hoşça vakit geçirdiler.


ÜST

Akgün Yazılım © 2018