AKGÜN Microsoft Gold Partner Unvanında!
Yayınlanma Tarihi: 06.04.2015 | Son Güncellenme Tarihi: 06.04.2015

Business people shaking hands in officeMicrosoft ile şirketimizin kuruluşundan  bu yana Microsoft Partner olarak yürüttüğümüz iş ortaklığımızı aralık 2013 itibari ile Comminication alanın Microsoft Gold Partner olarak  devam ettirmeyi sürdürüyoruz. Akgün olarak geleceğin tümleşik iletişim standartlarının belirleyen Microsoft ile Comminication alanında  üst düzey  çözümler sunma yetkinliğimizin gösteren  ünvanımızın haklı gurur ve sevincini yaşamaktayız.

Bilişim sektöründe başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Akgün, geniş hizmet ağı ve kalitesi onaylanmış projeler konumlandırmaktadır. En iyi hizmeti sunma felsefesiyle başlayan Microsoft iş birliği 2013 yılında Gold Partnerlik seviyesine gelmiştir.

Sektörde yaklaşık olarak 27 yıldır faaliyet gösteren ve bugün 23 milyar Dolarlık cirosuyla dünyanın en büyük şirketi olan Microsoft, pazara sunduğu 300’ü aşkın ürün ve teknolojiden oluşan geniş yazılım ailesi ile pek çok insanın yaşantısını, çalışmasını ve haberleşmesini temelden etkilemektedir. Microsoft çeşitli partnerlik seviyeleriyle ürün ve hizmetlerini sektöre sunmaktadır.

Gold Certified Partner’lar Microsoft çözüm ortaklarının en üst seviyesini oluşturmaktadır ve bu ortaklığa dahil olan firmalar pazarda başarılı olmalarını sağlayacak gerekli araçlara ve desteğe kolaylıkla erişim sağlayabilmektedir. Microsoft ile yakın ilişki içinde çalışan ortaklar bu seviyede elde ettikleri avantajları müşterilerine yansıtarak hizmet kalitelerini arttırmaktadırlar.

Kurumsal Müşterilerimizin verimliliklerini artırmak ve mevcut yapılarına yeni fonksiyonlar eklemek amacıyla Microsoft çözümlerinin entegrasyonunu minimum maliyet maksimum fayda prensibiyle konumlandırmaktayız. Microsoft Gold Partner olarak Microsoft’un Uzmanlık programı ile sahip olduğumuz uzmanlıklar sayesinde kurumsal müşterilerimize daha kaliteli hizmetler sunabiliyoruz.

2013 yılında Microsoft ile ilişkilerimizi Gold Partnerlik seviyesine taşıyarak Microsoft teknolojilerini ileri düzeyde kullanarak müşterilerimize en iyi hizmeti götürme gayretinde olduğumuzu bir kez daha vurguluyoruz.

Alanlarında uzman deneyimli ekibimiz Microsoft Danışmanlık Hizmetlerinin yanında Microsoft çözümlerini konumlandırma aşamasında da, kurumların teknolojik yatırımlarını en doğru şekilde yönlendirmek amacıyla teknik uzmanlıkla bütünleşen iş ve sektör analizlerini kurumların ihtiyaçlarını belirlemekte ve buna uygun planlamalar yapmakta ve uygulama sonrası destek çalışmalarıyla da paket hizmetler üretme çabasındadır.


ÜST

Akgün Yazılım © 2018