AKGÜN Zirvesinden Barbekü Partisine…
Yayınlanma Tarihi: 26.05.2014 | Son Güncellenme Tarihi: 26.05.2014

AKGÜN, Yurtiçi ve Yurtdışında görev yapan Yazılım Destek Personelimiz, saha personelimiz, çözüm ortaklarımız ve yazılım sektöründe dünya devi firmaların üst düzey temsilcilerinin katıldığı barbekü partisi, AKGÜN Ankara Merkez Plaza VIP Bahçede gerçekleştirildi.

17-18-19 Mayıs tarihlerinde, AKGÜN Plaza’ da gerçekleştirilen AKGÜN Zirvesi sonrası 300 kişilik Barbekü partisi düzenlendi. Kurumsal ve Kurumlar arası sosyalleşmenin arttırılması amacıyla düzenlenen organizasyona yoğun katılım oldu.

Oldukça renkli ve eğlenceli geçen barbekü partisinde, birlik ve beraberlik mesajı verilerek Latin Müzikleri eşliğinde konuklar doyasıya eğlendiler. Basın mensuplarının da hazır bulunduğu etkinlik sonrası toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirildi. Davette konuşma yapan AKGÜN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Temel AKGÜN, ‘’Değerli Personelimiz, yıl boyunca yoğun bir çalışma temposu içerisinde bulundunuz. Bu seminerimizde; personelimizin bilgi seviyelerini yükseltmek, yeni teknolojileri tanıştırmak, AKGÜN’ ün yeni ürünlerimizi ve sistemlerini anlatmak üzere biraraya gelmiş bulunmaktayız. Tüm personelimize gelecek yeni dönemde başarılı çalışmalar dilerim.’’  diyerek sözlerini tamamladı.

AKGÜN ailesi olarak, davetimize katılımda bulunan tüm personelimizin yanı sıra, çözüm ortağımız olan Dünya Lideri firmaların üst yönetimlerine katkılarından ve davetimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.


ÜST

Akgün Yazılım © 2018