AKGÜN’ün Sponsorluğunda Sağlık Eğitim Kongresi
Yayınlanma Tarihi: 11.03.2012 | Son Güncellenme Tarihi: 03.01.2014

“Sağlık Eğitim Kongresi” Sağlık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve YÖK’ün destekleriyle; Bilişim İnsanları Derneği (BİDDER), Sağlık Yönetimi ve Eğitimi Derneği (SAYED), Eğitim Hastaneleri Öğretim Elemanları Derneği, Mezuniyet Tıp Eğitimi Derneği ve ilgili diğer sivil toplum kuruluşları ile birlikte 8-10 Mart 2012 tarihlerinde The Green Park Pendik’te gerçekleştirilen kongreye firmamız Destek Sponsoru olarak katkı vermiştir.

Kongreye Sağlık Bakanı Recep AKDAĞ’ ın, TBMM Aile, Çalışma ve Sosyal ilişkiler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Cevdet ERDÖL, YÖK Başkanı Gökhan ÇETİNSAYA, Kongre Yürütme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Safa KAPICIOĞLU ve İSTANBUL İl Sağlık Müdürü İhsan DOKUCU da katıldı. Kongrenin açılış konuşmasını yapan Recep AKDAĞ, Türkiye’de son yıllarda sağlık alanında çok büyük işler gerçekleştirildiğini, Türkiye’nin sağlık sisteminin bir model olduğunu belirtmiştir. Türkiye, bugün sağlık turizmi açısından inanılmaz potansiyel taşıyan bir ülke konumuna geldiğini, üniversitelerimiz, eğitim veren kurumlarımız bunu mutlaka en iyi şekilde değerlendirmesi gerektiğini ifade etmiştir.

Kongreye Destek Sponsoru olarak katılan firmamız kongrede bilişim ve iletişim sektöründeki uluslararası yenilikleri ve geliştirdiği Ar-ge ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirerek katkıda bulunmuştur.


ÜST

Akgün Yazılım © 2018