Eğitim Hizmetleri
Yayınlanma Tarihi: 22.07.2013 | Son Güncellenme Tarihi: 21.08.2013

egitimhizmetleri“Satış sonrası müşterilerimize en iyi hizmet ve yazılımı tam zamanında, düzenli ve sürekli olarak vermeyi, müşterinin sonsuz memnuniyetini amaç edinerek; hizmet ve yazılımımızın planlı, nitelikli ve sürekli gelişen bir ekip ile en ekonomik şekilde verilmesini sağlamayı taahhüt ediyoruz”

Akgün Yazılım kalite politikasındaki anlayışı ile bilişim alanında müşterilerine verdiği hizmet ve sağladığı güven sayesinde 22 yıldır sektörde müşterisini kaybetmeden gelişen bir trend içerisinde hizmetlerini sürdürmektedir.

AkSERVİS: Bölgesel destek hizmetleri yapılanması içerisinde Akgün Yazılım; Türkiye’de 16 bölgenin her birinde ayrı ayrı olmak üzere mobil ekipleri ile müşterilerine yerinde eğitim ve destek hizmetlerini sürdürmektedir.

AkÇAĞRI: Müşterilerimizden telefon veya internet üzerinden gelen taleplerin cevaplanması için Çağrı Merkezi bulunmaktadır. Çağrı Merkezinde Akgün Müşterilerine özel geliştirdiğimiz web tabanlı CRM yazımı üzerinden veya telefon ile gelen çağrılar cevaplanmakta, uzak erişim ile çözülebilecek talepler çözülmekte, yerinde müdahale edilmesi gereken konular ise saha personellerine iletilerek müşterilerime en kısa sürede hizmetin ulaşması sağlanmaktadır.

“Nitelikli ve sürekli gelişen bir ekip anlayışı” çerçevesinde eğitim ve destek personellerimizin gerek uygulama yazılımlarımız hakkında gerekse kanun, genelge, yönetmelikler hakkında yapılan güncelleme eğitimleri profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir.

Profesyonel bir yaklaşım içerisinde eğitim ve destek hizmetlerinin doğru ve zamanında yürütülmesiyle ilgili müşteri memnuniyet anket çalışmaları Yurt dışında bulunan ofisimizde müşterilerimizde gerek IT çözümleri ile ilgilenen kurum sorumluları veya kullanıcılar aranılarak gerçekleştirilmektedir.

Akgün Yazılım; sahada ve Çağrı merkezinde olmak üzere 262 eğitim ve destek hizmetleri personeli ile hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir.


ÜST

Akgün Yazılım © 2018