AKGÜN Grup’ tan “Bahara Merhaba…”
Yayınlanma Tarihi: 03.05.2014 | Son Güncellenme Tarihi: 03.05.2014

AKGÜN Grup Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Temel AKGÜN’ den ‘’1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı’’ Dolayısıyla, Çardak Pide’ nin Muhteşem Manzarasında AKGÜN Grup Personeline ve Personel Ailelerine Brunch Daveti…

Türkiye’ nin önde gelen Gruplarından AKGÜN, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı’nda, Grup bünyesi’ nde istihdam ettiği personelini ve personel ailelerini unutmadı. Her yıl olduğu gibi bu yılda AKGÜN Grup ve AR-GE Merkezi çalışanları ile aileleri, düzenlenen brunch etkinliğinde bir araya geldiler.

Ev sahipliğini AKGÜN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Temel AKGÜN’ ün yaptığı, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı dolayısıyla düzenlenen Brunch’ a katılan davetliler, Karadeniz Mutfağının eşsiz lezzetini sunan Çardak Pide’ nin muhteşem manzarasında , Karadeniz Müzikleri eşliğinde, birbirinden leziz ikramları tadarak, keyifli vakit geçirdiler.

AKGÜN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Temel AKGÜN, ‘’ Çalışanlarımız arasında bugüne kadar hiçbir zaman fark gözetmedik. Her çalışanımıza eşit davrandık. Bu bizim en önem verdiğimiz kurum kültürümüzden biridir. Sadece bugün değil, her zaman çalışanlarımıza destek vermeye ve bu tarz sosyal etkinlikler düzenleyerek onları motive etmeye ve üretim verimliliğini arttırmaya devam edeceğiz. Düzenlenen bu etkinliklerle AKGÜN Grup üyeleri Emek ve Dayanışma Gününe yakışır şekilde birlikte olmayı, tek yürek olmayı bir kez daha sergilemişlerdir.” şeklinde ifade ederek günün anlam ve önemine vurgu yaptı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Temel AKGÜN ayrıca çalışanlarını sadece bugün değil her an düşündüklerini bu nedenle her geçen yıl grup bünyesinde istihdam edilen personel sayısının daha da arttığını ifade etti.
Konuklarla etkinlik boyunca  yakından ilgilenen Yönetim Kurulu Başkanımız Temel AKGÜN, örnek bir misafirperverlik sergiledi.


ÜST

Akgün Yazılım © 2018